You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Loading...

Soukromé a firemní akce
v penzionu Hurikán 63

Pokud hledáte klidné a příjemné prostředí pro pořádání soukromých oslav, firemních akcí a školení, nebo se zrovna poohlížíte po ideálním místě pro Váš svatební den, rádi Vám budeme k dispozici. Ať už se jedná o vnitřní prostory, venkovní zahrádku s dětským hřištěm, nebo prostory pro ubytování.

Naším klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc. Proto není problém příprava občerstvení, oslav a dalších aktivit i mimo standardní otevírací dobu restaurace. Neváhejte se na nás obrátit telefonicky, e-mailem, nebo se zastavte osobně a společně vše vymyslíme.

Jaké jsou možnosti?

Co se týká svateb, zaměřujeme se raději na menší svatby v ideálním počtu 25 osob a maximálně 30 osob. V takovém případě jsme schopni Vám poskytnout dostatečný prostor a komfort včetně ubytování svatebních hostů. Na svatbách si dáváme obzvlášť záležet, jelikož se jedná o jeden z nejdůležitějších dnů v životě budoucích manželů.

Rodinné oslavy, třídní srazy a jiné přátelské sešlosti patří k nejčastějším rezervacím. V takovém případě jsme velmi variabilní a uděláme vše, co je v našich silách, abychom vyhověli Vaším představám.

Firemní akce ve stylu večírků jsou na tom podobně, jako rodinné oslavy. Ovšem v případě školení Vám nabídneme školící prostory včetně techniky pro prezentace, zajistíme občerstvení a ubytování hostů.

  • Příjemné a klidné prostředí
  • Individuální přístup
  • Možnost parkování v areálu penzionu